Nabídka příležitosti

Nabízíme uplatnění s možností kariérního růstu pro ženy.

Staňte se kosmetickou poradkyní. S námi můžete být finačně nezávislá a úspěšná.

 

Náplň práce

Budete učit ženy pečovat o svou pleť, správně se líčit, ukazovat jim výhody používání kvalitní kosmetiky Mary Kay, a tím si mimojiné získávat nové zákaznice.

Svým zákaznicím budete poskytovat zákaznický servis a poradenství.

Vybudujete si svůj tým.

 

Jak vám v tom pomůžeme

Poskytneme vám prvotřídní školení ve zboží znalectví, vizážistice a pleťové typologii, psychologii obchodu a leadershipu. Nemusíte se bát, že to neumíte. Naučíme vás to. Najdete u nás řadu kolegyní, které se s vámi budou dělit o zkušenosti, které vám budou pomáhat při řešení situací, se kterými byste si nevěděly rady.

Získáte u nás marketingové zázemí a zaštítění nadnárodní kosmetickou společností fungující 50 let ve spojených státech a ve 35 zemích světa.

Můžete dosahovat nadstandartního příjmu – podle množství odvedené práce. Je to příležitost, možnost, jak být nezávislá.

Můžete rychle a úspěšně budovat svou kariéru a růst.

Získáte volnou pracovní dobu a budete si moci samostatně nestavit jak intenzívně se chcete práci věnovat – a tedy i kolik si vyděláte a jak rychle si vybudujete své postavení a klientelu. Můžete tuto práci dělat i během mateřské dovolené.

Budete mít k dispozici špičkové kosmetické přípravky.

U nás najdete osobní, kreativní styl práce a velmi přítelské, vlídné a kolegiální prostředí.

 

Co potřebujete

Samostatnost. Nejsme direktivní prostředí, nikdo vám nebude „velet“, rozhodovat, co máte a nemáte. Vaše kolegyně vám vždy ochotně poradí a pomohou, ale vlastní koučování vaší práce bude na vás.

Nadšení. Většina z nás se této práci věnuje proto, že nás baví. Baví nás hrát si s kosmetikou, baví nás experimentovat s líčením, něco se o tom dozvědět – a moci to pak učit další ženy.

Ochotu učit se. Naše práce není rutinní. Je to stálé učení, stálý postup vpřed, zvládání nových a nových výzev. Je to tvůrčí, zábavné. Nikdy nenastane čas, kdy vše ze své práce umíte a už jen mechanicky něco opakujete.

Ambice ke kariérnímu růstu. Kosmetickou poradkyní se můžete stát i tehdy, když budete chtít dělat to jako hobby, koníček, přivýdělek. Ale opravdu uspokojí vás tehdy, když si v životě vytyčíte cíle a za těmi cíli půjdete, budete mít vize, sny, které si chcete uskutečnit. A ono to půjde. Každý sen je splnitelný.

Příjemný vzhled a vystupování. Naše práce spočívá v jednání s lidmi. Jednání s lidmi nás musí bavit. Jestli se ráda pěkně oblékáte, hezky nalíčíte a ráda si příjemně popovídáte o věcech, které vás baví – jste na dobré cestě.

Ochotu pracovat na ŽL. Nejsme zaměstnanci, každá pracujeme sama na sebe. Dává nám tosvobodu a otvírá prostor k výdělkům, které bychom v zaměstnání neměly.

 

Pokud vás to zaujalo, napište mi >>

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

+ 20 = 22