KDO JSEM?

Kurz líčení

Jsem kosmetická poradkyně společnosti Mary Kay a už téměř dvacet let učím ženy péči o pleť a líčení. Ráda s tím pomůžu i vám.

Co umím?

Krémy, gely, peeling

Umím vám vybrat péči o pleť na míru tak, aby řešila vaše potřeby. Naučím vás líčit se na všední den i na slavnostní příležitost.

Kde mě najdete?

Gábina v tyrkysových šatech

Osobně se můžeme potkat v Praze v Dejvicích. Máte-li to do Prahy daleko, umím pracovat i online přes videohovor. 

Matování obličeje

Co že to vlastně dělám?

Kosmetické poradenství není to to samé, jako když jdete ke kosmetičce. Na hodince krásy si budeme hlavně povídat o tom, co jste zvyklá používat, co chcete na své pleti změnit, co jste ochotná pro to dělat navíc (možná, že nic, ale i to umíme!).

Většinou se trochu zapovídáme, ale i na tu péči o pleť dojde. Péči si zkusíte sama na sobě, stejně jako byste to dělala doma. Když jste s výsledkem spokojená, koupíte si produkty a příště se zase uvidíme nad nějakým dalším tématem – třeba s liftingem očního okolí, maskami, hydratačním programem nebo s kurzem líčení.

 Moje zákaznice u mě rády nakupují, potkáváme se opakovaně, protože nás to spolu baví.

Jaká jsou vaše nejčastější témata?

Výběr barvy make-upu

Potřebujete si v klidu vybrat odstín make-upu? Uděláme to v klidu, na odlíčenou a dobře ošetřenou pleť. Zkusíte si nanést make-up profesionálními aplikátory, aby vaše pleť byla ještě zářivější.

Péče o pleť

Zorientovat se v péči o pleť není vždycky jednoduché. Společně zjistíme, co vašemu obličeji udělá nejlépe, abyste se cítila sebevědomá a vaše pleť byla zdravá, pevná a rozjasněná.

Nastavení rutiny

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Praxe v líčení

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Odpočinete si

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Nakoupíte si v klidu

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Kdo jsem?

Jsem kosmetická poradkyně společnosti Mary Kay a už téměř dvacet let učím ženy péči o pleť a líčení. A můžu to naučit i vás.

A co že to teda dělám?

Vybíráme správnou rtěnku, učíme se retro makeup.
FB: https://www.facebook.com/Petr.Zip.Hajek/
IG: https://www.instagram.com/petr.zip.hajek/
web: http://hajek.photo
Kosmetické poradenství není to to samé, jako když jdete ke kosmetičce. Na hodince krásy si budeme hlavně povídat o tom, co jste zvyklá používat, co chcete na své pleti změnit, co jste ochotná pro to dělat navíc (možná, že nic, ale i to umíme!). Většinou se trochu zapovídáme, ale i na tu péči o pleť dojde. Péči si zkusíte sama na sobě, stejně jako byste to dělala doma. Když jste s výsledkem spokojená, koupíte si produkty a příště se zase uvidíme nad nějakým dalším tématem – třeba s liftingem očního okolí, maskami, hydratačním programem nebo s kurzem líčení. Moje zákaznice u mě rády nakupují, potkáváme se opakovaně, protože nás to spolu baví.

Co je vaše nejčastější téma?

Potřebujete si v klidu vybrat odstín make-upu či rtěnky. Zorientovat se v péči o pleť a zjistit, co vašemu obličeji udělá nejlépe. Nastavit si funkční systém a návyky. Zkusit si nějaké triky z videí a tutoriálů, na které doma nemáte potřebné produkty. Udělat si odpočinkovou párty s líčením, na které byste normálně neměla odvahu. Zvýšit si praxi v líčení a tím si zvednout sebevědomí. Pokecat si s Gabčou o strastech života a k tomu doplnit dopamin v podobě roztomilých nezbytností.

 

Jde to i jinak než osobně?

Díky covidové krizi jsem se naučila používat i online nástroje. Můžeme si domluvit konzultaci péče o pleť i přes videochat a nebo můžete sledovat můj youtube kanál. Nakupovat u mě samozřejmě můžete taky, nejlépe mi napište přes fb nebo mi zavolejte.

Co neumím?

Naučit vás pracovat s jinou kosmetikou, než kterou používám a prodávám. Díky za pochopení. Jak na krásu
Let pracuji s Mary Kay.
0
Produktů na výběr.
0
Spokojených zákaznic.
4 0

4 komentáře

  1. 78454092573144 gtdqmmgd 78454092573144 mekotsuge1980 link https://terttosmell.com/kontakt lor napsal:

    Steven Adler

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

83 − = 73